ONLINE  Deň otvorených dverí

9. február 2022 

V prípade záujmu o osobnú (prezenčnú) formu DOD dňa 9. 2. 2022, napíšte nám cez prihlasovací formulár,  kde upresníte čas návštevy (cez kolónku – mám inú požiadavku). 

Nevieš sa rozhodnúť? 

Dňa 9.2.2022 sa uskutoční na našej škole online Deň otvorených dverí. 

Milí deviataci a milovníci umenia! Možno by ste v týchto dňoch boli na Dni otvorených dverí a prechádzali by ste sa po chodbách plných žiakov a navštívili by ste naše učebne, triedy, prvýkrát uvideli možno svojich vyučujúcich... Vzhľadom na súčasnú situáciu je zatvorená aj naša škola. No nechceme Ťa pripraviť o informácie o štúdiu na našej škole, o našich študijných odboroch.

Naši učitelia Tebe aj Tvojim rodičom poskytnú počas online DOD kvalifikované odpovede na Vaše otázky. 

Pozývame ťa na ONLINE DOD 9.2.2022.

PRIPOJ SA NA ONLINE DOD CEZ GOOGLE MEET 

(jeho inštalácia nie je nutná)


1. Vyber si odbor ktorý ťa zaujíma, ktorý by si chcel študovať - ak si sa ešte nerozhodol ponúkame ti možnosti oboznámiť sa so všetkými odbormi, ktoré v našej škole môžeš študovať. Pomôže ti k tomu informačné promo video, digitalizované publikácie o škole alebo samotná sekcia webu - "Študijné odbory".

2. Vyplň formulár na konci tejto stránky - vypĺňať budeš meno, priezvisko, email, telefónne číslo, ďalej si môžeš vybrať študijný odbor / odbory a tiež si môžeš vybrať čas, ktorý ti vyhovuje na pripojenie sa k online DOD. Dôležité je vyplniť všetky údaje správne, prostredníctvom emailu ťa budeme kontaktovať o ďalšom postupe ako sa pripojiť.

3. Očakávaj email s pokynmi k pripojeniu sa na online DOD podľa tvojho výberu! - video-hovor bude prebiehať cez Google Meet (jeho inštalácia nie je nutná).  Pripojiť sa je jednoduché. Môžeš tak urobiť cez počítač, tablet alebo smartfón. Tešíme sa na teba!