Ocenenia 2019

Textilná tvorba 

Dňa 13. 12. 2019 sa uskutočnilo vyhodnotenie celoslovenskej súťaže Textilná tvorba 2019 v Kremnici. Cenu získala naša študenta Viktória Mária Staňová. Srdečne gratulujeme. 

Rozhoduj o Európe

Dňa 17. 10. 2019 sa Juraj Halo, študent III. A triedy SŠUP v Topoľčanoch, zúčastnil súťaže o EÚ, na ktorú ho úspešne pripravila PaeDr. A. Mikulská.

Súťaž sa konala v KOS Nitra a zúčastnilo sa jej 35 študentov stredných škôl, predovšetkým gymnázií.

O to viac je chvályhodné, že náš žiak z odbornej školy sa umiestnil na 3. mieste a v silnej konkurencii gymnazistov vzorne reprezentoval našu školu a postúpil do celoštátneho kola, ktoré sa uskutočni v januári 2020 v Bratislave.

Držíme palce Juraj!


 

Svätoplukovo kráľovstvo ožíva 

Gratulujeme našej žiačke Lucií Piešovskej k získaniu diplomu v celoslovenskej súťaži Svätoplukovo kráľovstvo ožíva, ktorú vyhlasuje Univerzita Konštantína Filozofa v Nitre. Viac foto tu.

AMFO - krajské kolo

Zúčastnili sme sa vernisáže AMFO 2019, krajského kola neprofesionálnej fotografickej tvorby v Nitrianskom kraji. V súťaži získali krásne miesta naše študentky Vanesa Svoradová a Natália Križanová. Gratulujeme a držíme palce v celoslovenskom kole. Viac foto tu.

AMFO 2019

Dňa 3. 5. 2019 sa uskutočnilo vyhodnotenie okresného kola fotografickej súťaže AMFO 2019 v Tribečskom osvetovom stredisku v Topoľčanoch. Ceny získali naše žiačky Vanesa Svoradová, Dominika Poláková, Katarína Belaňová, Natália Križanová a Gabriela Žemberová. Gratulujeme a držíme palce v krajskom kole. 

Výtvarné spektrum 2019 - krajské kolo

Zúčastnili sme sa vernisáže Výtvarné spektrum v Nových Zámkoch, ktorá bola spojená s odovzdávaním cien. Naša študentka Dorota Podoláková získala cenu a medzi vystavujúcimi boli aj študentky Martina Frndalovicsová, Monika Kalabusová, Petra Sedmáková a Sofia Suzziová. Gratulujeme a želáme veľa tvorivých síl. 

Fotografie z vernisáže nájdete TU.

OLYMPIÁDA ĽUDSKÝCH PRÁV

Dňa 7. 2. 2019 sa žiak II.A Juraj Halo zúčastnil Krajského kola Olympiády ľudských práv, ktoré sa konalo na pôde Gymnázia vo Vrábľoch. 40 žiakov z celého Nitrianskeho kraja súťažilo o postup do Celoštátneho kola. A Jurajovi sa to podarilo. Vyplatila sa tvrdá príprava, pretože konkurencia bola naozaj veľká, súťažiacimi boli väčšinou žiaci gymnázií, kde sa problematike ľudských práv venuje oveľa väčší priestor. Ale aj naša škola má vynikajúcich žiakov, ktorí vzorne reprezentujú svoju školu v rôznych oblastiach a to nielen doma, ale aj v zahraničí. Tak Jurajovi blahoželáme a držíme palce v Celoštátnom kole, ktoré sa uskutoční 10. - 12. 4. 2019. Vyučujúca OBN - Mikulská

Gratulujeme študentke Dorote Podolákovej k získaniu Ceny primátora mesta Partizánske v okresnej súťaži AMA 2019. Odovzdávanie cien a slávnostná vernisáž sa konala 11. 2. 2019 v Dome kultúry v Partizánskom. Viac foto tu.