Milí naši študenti, súčasní aj budúci

20.03.2020

Milí naši študenti - súčasní aj budúci:)

Dovoľte v mene celej Súkromnej školy umeleckého priemyslu v Topoľčanoch a Súkromného konzervatória Dezidera Kardoša, sa vám prihovoriť.

Situácia, ktorá sa nás všetkých teraz dotýka, mení a ovplyvňuje aj naše plány. My sme však optimisti, a tak naplno pokračujeme ďalej 😉

Vyučovanie prebieha online 💻, študenti herectva pripravujú etudy, študujú knihy, pozerajú záznamy divadelných predstavení, ktoré následne rozoberajú a analyzujú, študenti tanca denne pridávajú na svoje profilové účty videá ako sa rozcvičujú, opakujú tréningy a hudobníci pripravujú, zatiaľ individuálne, ďalšie skladby na koncerty ktoré budeme uvádzať v našom Štúdiu SKDK. 🎼 Online prebieha aj výučba teoretických predmetov.

Čaká nás premiéra celoškolského muzikálu Smoliari, ktorej termín sa ale s istotou presunie. Príprava však prebieha naďalej. Pripravujú sa inštrukcie ku choreografiám či k spevu.

------------------------------

PRIJÍMACIE SKÚŠKY - Konzervatórium aj Súkromná škola umeleckého priemyslu
Termíny prijímacích skúšok určí odbor školstva okresného úradu.
------------------------------

Situácia ohľadom koronavírusu, sa dnes každým dňom mení, pribúdajú nové nariadenia a opatrenia. Z tohto dôvodu je dnes oveľa potrebnejšie sledovať naše webové stránky 📱💻 www.skdk.sk / www.ssup.sk, sledovať náš Facebook - Súkromné konzervatórium Dezidera Kardoša a Súkromná škola umeleckého priemyslu v Topoľčanoch a najmä EDUPage.

Zostaňte s nami v spojení a budete o všetkom vopred oboznámení. ⏰

📯📬Uchádzačom o naše štúdium budú postupne rozposielané aktuálne informácie o prijímacích skúškach a o ďalšom postupe ako je zápis do prvého ročníka a pod.

Veríme, že tento status bude čoskoro minulosťou a my sa spoločne budeme stretávať na chodbách našich škôl. Sledujte nás a všetko sa dozviete 🌞